Przeprowadzka do Hawr

Hawr leży w Górnej Normandii, w północno- zachodniej części Francji, u ujścia Sekwany do Kanału La Manche. Mieszka tu blisko 200 tysięcy osób. Jest tu największy port francuski, piąty pod względem wielkości w Europie stanowiący jednocześnie bazę francuskiej marynarki wojennej. Zaczęto go budować na początku XVI wieku. Stąd wiodły morskie szlaki handlowe do Ameryki i do Afryki.

Miasto i port w czasie II wojny światowej zostały niemal całkowicie zniszczone. Gdy zajęli je Niemcy, tu uczynili bazę do nalotów na Anglię. Tak więc nie przetrwały zabytki, poza katedrą Notre Dame. Miasto odbudowano po wojnie. Jako przykład rekonstrukcji powojennej zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Obecnie Hawr jest miastem typowo przemysłowym. Rozwinięty jest przemysł stoczniowy, petrochemiczny (rafineria), chemiczny, samochodowy i przetwórstwa spożywczego.

W miejscowym uniwersytecie, założonym w 1984 roku, studiuje 7 tysięcy młodzieży z całego świata. Wśród studentów są też Polacy. W miejscowych firmach pracuje też spora grupa rodaków. Dla tych, którzy wiążą swoją przyszłość z tym miejscem, firma Jupiter przedstawia swoją ofertę. Proponuje usługi przeprowadzkowe. Solidnie, bezpiecznie i odpowiedzialnie. Pracownicy mają duże doświadczenie w przeprowadzkach i transporcie międzynarodowym.

Terminowo i bezpiecznie

Możesz nam zaufać!

Zapewniamy przy tym maksymalne bezpieczeństwo. Przewożone towary są w odpowiedni sposób zabezpieczone - chronione przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dzięki temu masz pewność, że przedmioty dotrą pod wskazany adres w stanie idealnym.

Zależy ci na profesjonalnych usługach w zakresie transportu międzynarodowego? Skontaktuj się z nami i sprawdź, w czym możemy ci pomóc.

Czekamy na Twój kontakt!

Zadzwoń do nas +48 696 126 142 lub skorzystaj z formularza kontaktowego:


NAPISZ DO NAS