Transport

Transport Polska-Francja na najwyższym poziomie

Postaw na najwyższą jakość usług


ico_pallet

Przewóz palet

Nawet do 8 europalet jednocześnie
ico_bed

Przewóz mebli

O każdym gabarycie
ico_big

Transport przedmiotów

Nawet tych wielkogabarytowych
ico_jew

Transport przedmiotów wartościowych

Np. dzieł sztuki, ważnych dokumentów itd.
ico_bath

Transport sprzętów

O nietypowych i nieregularnych kształtach

Najwyższa jakość usług

postaw właśnie na nas

Chcesz skorzystać z usług transportowych, licząc na sprawną realizację zlecenia oraz terminowość? Znajdujesz się we właściwym miejscu. Firma Jupiter powstała właśnie po to, by zapewnić międzynarodowy transport Polska-Francja i transport Francja-Polska.

Międzynarodowy transport do Francji i transport z Francji to nasza specjalność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, realizując usługi na najwyższym poziomie. Na przestrzeni wielu lat działalności wypracowaliśmy skuteczne metody działania, które pozwalają na sprawną i bezproblemową realizację każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia.

Ponadto oferujemy również chłodniczy transport Polska-Francja i Francja-Polska. Usługa transportowa dotyczy również zleceń w obrębie francuskich miast, takich jak: Paryż, Tuluza, Nantes, Rennes, Lille, Reims, Tulon, Dijon czy Grenoble.

 

Profesjonalna flota pojazdów

istotnym elementem naszej firmy

Mamy pełną świadomość, że usługi transportowe na trasach międzynarodowych wymagają posiadania odpowiedniej floty pojazdów. Doskonale wiemy, że tylko dostosowanie pojazdów do specyfiki przewożonych towarów pozwoli na bezpieczny ich przewóz.

Świadcząc usługi obejmujące transport Francja-Polska i transport Polska-Francja, wykorzystujemy do tego celu zróżnicowaną flotę pojazdów. Dysponujemy samochodami o zróżnicowanej zabudowie przestrzeni ładunkowej, w tym: plandeki, chłodnie, izotermy, kontenery. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia w sposób profesjonalny i bezpieczny dla przewożonych towarów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż transport to specyficzna usługa, której realizacja powinna wiązać się z terminowością. Decydując się na współpracę właśnie z nami, masz pewność, że usługi transportowe zawsze zrealizujemy na czas.

Terminowo i bezpiecznie

Możesz nam zaufać!

Zapewniamy przy tym maksymalne bezpieczeństwo. Przewożone towary są w odpowiedni sposób zabezpieczone - chronione przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dzięki temu masz pewność, że przedmioty dotrą pod wskazany adres w stanie idealnym.

Zależy ci na profesjonalnych usługach w zakresie transportu międzynarodowego? Skontaktuj się z nami i sprawdź, w czym możemy ci pomóc.

Czekamy na Twój kontakt!

Zadzwoń do nas +48 696 126 142 lub skorzystaj z formularza kontaktowego:


NAPISZ DO NAS