Przeprowadzka do Saint- Etienne

Saint- Etienne to 200-tysięczne miasto położone kilkadziesiąt kilometrów od Lyonu. Jest najwyżej położonym miastem w Europie (500 m n.p.m., w Centralnym Masywie Alp). Pierwsze wzmianki o osadzie pochodzą z XII wieku. Już wtedy wydobywano tam bogactwa naturalne. Przez kilka wieków było to małe miasteczko, które w XIX wieku znacznie się rozwinęło dzięki powstającym kopalniom i hutom. W latach osiemdziesiątych XX wieku zamknięto kopanie i zakłady metalurgiczne. Obecnie działają tu głównie małe i średnie firmy.

Saint- Etienne jest miastem akademickim. Funkcjonuje tu uniwersytet oraz kilka szkół wyższych.

Atrakcyjne jest położenie miasta – leży na 7 wzgórzach, podobnie jak Rzym. W jego granicach znajduje się wiele terenów zielonych, z czego mieszkańcy są dumni.

Mieszka tu wielu Polaków, z których wielu to wnuki i prawnuki emigrantów, którzy przybyli tu kilka – kilkanaście dziesięcioleci temu do pracy w kopalniach. Jest również nowa emigracja, z której część chce związać z miastem swoje życie. Firma Jupiter wychodzi naprzeciw ich potrzebom, oferując międzynarodowe usługi przeprowadzkowe. Jeśli chcesz przewieźć swoje lub firmowe mienie z Polski do Saint-Etienne (i odwrotnie) zgłoś się do Jupitera. Pracownicy firmy zajmą się wszystkimi sprawami związanymi z transportem rzeczy, uwalniając Cię od wszelkich problemów i zadań.

Terminowo i bezpiecznie

Możesz nam zaufać!

Zapewniamy przy tym maksymalne bezpieczeństwo. Przewożone towary są w odpowiedni sposób zabezpieczone - chronione przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dzięki temu masz pewność, że przedmioty dotrą pod wskazany adres w stanie idealnym.

Zależy ci na profesjonalnych usługach w zakresie transportu międzynarodowego? Skontaktuj się z nami i sprawdź, w czym możemy ci pomóc.

Czekamy na Twój kontakt!

Zadzwoń do nas +48 696 126 142 lub skorzystaj z formularza kontaktowego:


NAPISZ DO NAS