Przeprowadzka do Tuluza

Tuluza położona jest w południowej części Francji, nad rzeką Garonna. Liczy ponad 400 tys. mieszkańców. Nazywana bywa „różowym miastem”(„la ville rose”) z powodu takiego koloru cegieł na wielu budynkach. Miasto jest ważnym przystankiem na popularnej od średniowiecza drodze pielgrzymkowej do hiszpańskiego sanktuarium w Santiago de Compostella. To z myślą o pielgrzymach wybudowano w XII wieku kościół St.-Sernin, obecnie cenny zabytek. Centrum miasta jest plac Capitole, z ratuszem połączonym z teatrem. Miejscowe muzea zawierają atrakcyjne zbiory, między innymi obrazy Rubensa i Delacroix’a.

Tuluza to ważny ośrodek przemysłowy. Tu znajduje się siedziba koncernu lotniczego Airbus oraz centrum badań lotniczych i kosmicznych. Ponadto ważnym działem gospodarki miasta i regionu jest przemysł elektroniczny i elektrotechniczny, chemiczny, spożywczy i odzieżowy. Jest to również ważny ośrodek akademicki, pod względem liczby studentów zajmuje 3 miejsce po Paryżu i Lyonie.

Tuluza to atrakcyjne miasto dla Polaków, którzy w większości tworzą emigrację zarobkową. Tym, którzy planują zamieszkanie w tym mieście czy w jego okolicy, firma Jupiter ma do zaproponowania usługi przeprowadzkowe i transportowe. Posiada doświadczenie w pakowaniu i przewożeniu każdego rodzaju sprzętu, mebli, typowych i nietypowych urządzeń itp.

Terminowo i bezpiecznie

Możesz nam zaufać!

Zapewniamy przy tym maksymalne bezpieczeństwo. Przewożone towary są w odpowiedni sposób zabezpieczone - chronione przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dzięki temu masz pewność, że przedmioty dotrą pod wskazany adres w stanie idealnym.

Zależy ci na profesjonalnych usługach w zakresie transportu międzynarodowego? Skontaktuj się z nami i sprawdź, w czym możemy ci pomóc.

Czekamy na Twój kontakt!

Zadzwoń do nas +48 696 126 142 lub skorzystaj z formularza kontaktowego:


NAPISZ DO NAS