Przeprowadzka do Nantes

Nantes to miasto położone nad Loarą, w zachodniej części Francji, 50 km od wybrzeża Oceanu Atlantyckiego. Liczy niespełna 300 tys. mieszkańców. Może się pochwalić długą i ciekawą historią. Jest to miasto portowe, a swój rozwój w przeszłości zawdzięcza portowi i handlowi niewolnikami. Obecnie jest to ważny ośrodek przemysłowo- handlowy. Dobrze funkcjonujące działy gospodarki to przemysł stoczniowy, metalurgiczny, maszynowy, chemiczny, spożywczy.

Nantes jest bardzo atrakcyjnym miastem dla turystów. Najważniejsze zabytki to: Katedra St. Pierra, budowana od XV do XIX wieku, zamek książąt Bretanii (XII- XVI wiek), w którym obecnie znajduje się Muzeum Historyczne, gotycki Dom Kapituły, bazylika Notre Dame.

Miasto ma opinię miejsca najprzyjemniejszego do życia. Zawdzięcza ją licznym i rozległym terenom zielonym, które łącznie liczą 1000 hektarów. Na jednego mieszkańca przypada więc 37 m ogrodu. Najstarszy ogród Cardin des Apothicaires został założony przez Ludwika XIV.

Będąc w Nantes, koniecznie trzeba odwiedzić Muzeum J. Verne’a. W tym mieście bowiem urodził się, tworzył i mieszkał przez większą część życia ten wybitny twórca literatury fantastyczno– naukowej.Nantes jest miejscem pobytu wielu Polaków. Tym, którzy planują krótszy czy dłuższy pobyt w Nantes, firma Jupiter oferuje usługi przeprowadzkowe. Chcesz przewieźć swoje lub firmowe mienie? Złóż zlecenie, Jupiter wykona całą resztę: spakuje, załaduje, załatwi dokumenty przewozowe, przetransportuje, odpakuje i ustawi.

Terminowo i bezpiecznie

Możesz nam zaufać!

Zapewniamy przy tym maksymalne bezpieczeństwo. Przewożone towary są w odpowiedni sposób zabezpieczone - chronione przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dzięki temu masz pewność, że przedmioty dotrą pod wskazany adres w stanie idealnym.

Zależy ci na profesjonalnych usługach w zakresie transportu międzynarodowego? Skontaktuj się z nami i sprawdź, w czym możemy ci pomóc.

Czekamy na Twój kontakt!

Zadzwoń do nas +48 696 126 142 lub skorzystaj z formularza kontaktowego:


NAPISZ DO NAS